مسجد جامع آل یاسین (ع)

مسجد جامع آل یاسین (ع)

مسجد جامع آل یاسین (ع)

مراسم عزاداري شب شهادت حضرت امام جعفر صادق عليه السلام

اندازه فونت :
2016/07/17

همزمان با فرارسیدن سالروز سراسر غم و اندوه شهادت رییس مذهب تشیع، شیخ الائمه حضرت امام جعفر صادق علیه السلام مراسم سخنرانی و عزاداری در حسینیه اعظم زنجان برگزار میگردد.

به گزارش روابط عمومی حضرت استاد حاج ابوالقاسم نماینده محترم مردم شریف استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری سخنران این مراسم خواهند بود و حاج محمد باقر منصوری و برادر محمد خان محمدی در رثای حضرت صادق علیه السلام به مرثیه خوانی و سوگواری این امام همام خواهند پرداخت.

این مراسم چهارشنبه و پنجشنبه ۲۸ و ۲۹ تیرماه ساعت ۱۰ شب برگزار خواهد شد.

از عموم ارادتمندان و دوستداران خاندان اهل البیت علیهم السلام دعوت میگردد در این مراسم شرکت فرمایند.

یکی از مهمترین اصول اولیه خبر فارسی توجه به نیاز کاربران است. هبچ کدام از بخش هایی که در خبر فارسی وجود دارند، بدون نظرات و ایده های کاربران به شکل فعلی بوجود نمی آمدند. ما به نظرات و ایده های کاربران بسیار احترام می گزاریم و به همه آنها به دقت گوش می دهیم.

«خبر فارسی» وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.هیچگونه خبری توسط خبر فارسی ایجاد نمی شود و متن خبرهای دریافتی به هیچ عنوان عوض نمی گردند.امکان هیچ دخالتی انسانی در دریافت، طبقه بندی، پردازش و چینش اخبار وجود ندارد. به عنوان مثال جدیدترین خبرهای داغ که در صفحات اصلی سایت نمایش داده می شوند با استفاده از الگوریتم های مختلف شناسایی و اولویت بندی شده و به کاربران نمایش داده می شوند.


سایت «خبر فارسی» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری و ده ها هزار خبر، خبرهای مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند. کاربران برای مشاهده متن کامل خبرها به سایت منتشر کننده خبر هدایت می شوند و این کار باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت های خبری و همچنین افزایش رتبه آنها در مقایسه با سایر سایت ها می شود.

معیارهایی که برای انتخاب سایت های خبری تحت پوشش در نظر گرفته می شوند، عبارتند از:

  • تعداد خبرهای تولیدی اصلی توسط خود سایت
  • تعداد خبرنگاران و موضوعات تحت پوشش
  • تعداد بازدیدکنندگان سایت و کاربران علاقه مند به موضوعات منتشر شده در سایت
  • امکان فنی فهرست نویسی جستجوگر از سایت خبری
  • تولید خبرهای تخصصی در زمینه ای خاص

جان عاشقان و شيفتگان تو، در آتشي از ماتم مي‏سوزد و شراره‏اش دنيا را مي‏سوزاند. هق‏هق گريه، رخصت تسليت‏گويي نمي‏دهد و طاقت شانه‏ها را مي‏گيرد.

به مناسبت شهادت حضرت امام صادق (ع) مراسم عزاداري برگزار مي گردد

سخنران : حجت الاسلام والمسلمين حاج سيدمحمدعلي غروي

مداح آقاي : حاج سيد علي حسيني نژاد

سوال خود را مطرح کنید :